Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

  • Technické (funkčné)

    Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

  • Štatistické (analytické)

    Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

  • Marketingové

    Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Relácie

Maďarské spravodajstvo

Prezentujeme kultúrne dianie, udalosti a podujatia v meste zamerané predovšetkým na maďarského diváka. Premiérové vysielanie raz do týždňa, v stredu večer o 18 hodine v maďarskom jazyku. Spravodajské bloky sú následne vysielané v repríze.

Slovenské spravodajstvo

Prinášame vám slovenské spravodajstvo, venované udalostiam a dianiu v meste i blízkom okolí. Premiérové vysielanie dvakrát do týždňa, v pondelok a piatok večer o 18 hodine v slovenskom jazyku. Spravodajské bloky sú následne vysielané v repríze.

Šport

Reportáže z aktuálneho športového diania.

Región

Prinášame pozitívne správy z regiónov, výsledky obecných organizácií, mapujeme spoločenské a kultúrne dianie na regionálnej úrovni. Dávame priestor obciam a mestám regiónu, školám, športovým klubom, kultúrnym telesám, folklórnym súborom, vyspovedáme poslancov obecných zastupiteľstiev, dobrovoľných hasičov či obecných policajtov. Predstavujeme umelcov, spevákov, maliarov, amatérske divadlá regiónu. Ak chcete vedieť, čo sa deje okolo vás, pozerajte našu reláciu región v slovenskom aj maďarskom jazyku vždy po danom spravodajskom bloku.

Moja práca ma živí, moja práca ma baví

Nová séria nahradila predošlú obľúbené reláciu Silné ženy regiónu a na rozdiel od nej, dá priestor aj pánom. Relácia prinesie každý mesiac novú tvár. Vysielame ju vždy v pondelok a v piatok o 20:30 h po spravodajskom bloku.

Malé - veľké talenty regiónu

Sme veľmi radi, že môžeme dať priestor aj deťom a mládeži. Nová relácia je práve o nich. Predstavujeme športovcov, spevákov, hudobníkov, remeselníkov, ale aj výmyselníkov - študentov základných a stredných škôl, ktorí robia niečo nad rámec svojich bežných školských povinností a vďaka svojej zanietenosti dosahujú významné výsledky. Chceme, aby títo mladí ľudia oslovili svojich rovesníkov a boli pre všetkých príkladom.

Takto si žijeme my, dôchodcovia

Naša prvá relácia v maďarskom jazyku. Divákom chceme priblížiť každodenný život našich seniorov, ktorí tvoria významnú zložku diváckej základne NZTV. Relácia Takto si žijeme my, dôchodcovia má za cieľ ukázať rôzne podoby dôchodcovského života. Predstavujeme aktívnych aj pracujúcich seniorov, doma oddychujúcich starkých, ženičky, ktoré našli svoje uplatnenie vďaka ručným prácam aj život dôchodcov v domovoch seniorov.

Magazín Vzdušné Zámky

Nové Zámky sa stali vďaka projektu Vzdušné Zámky - MESTOM KULTÚRY 2020. Tento rok je teda a oveľa bohatší na kultúrne, umelecké a spoločenské zážitky v našom meste. V pravidelnom mesačnom magazíne o meste kultúry vám prinášame kompletné kultúrne dianie, ktoré sa uskutočnilo v priebehu daného mesiaca.

Kinematograf

Relácia o filmoch, ktoré sa premietajú v kine Mier v bežnom mesiaci.

Mestské zastupiteľstvo

Online prenosy zo zasadnutia novozámockého mestského zastupiteľstva, ktoré je následne odvysielané aj v repríze prvý víkend po jeho konaní.

Ovce

Zábavný slovenský animovaný seriál pre deti o rizikách internetu a mobilov.

Počasie

Aktuálna predpoveď počasia na nasledujúce dni.

NZTV logo
Napíšte nám
Počkajte!
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Niečo sa Vám nepáčilo?
Dajte nám vediet. Ďakujeme!
Je nám lúto, ale nasatala systémová chyba. Skúste poslať ešte raz. Ďakujeme
Ďakujeme za Váš záujem a čoskoro Vás budeme kontaktovať!

S pozdravom
NZTV - Televízia Nové Zámky
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Ak ste položili otázku, budeme sa snažiť reagovať v čo najkratšom čase.

S pozdravom
NZTV - Televízia Nové Zámky